Rankų darbo papuošalai – pagaminta su meile

Rankų darbo papuošalai

 Rankų darbo papuošalai kaip niekada  anksčiau yra  „ant bangos“ kas visiškai nestebina. Asmeninis dėmesys, meilė savo darbui, kuriuos juvelyras atiduoda savo dirbiniams akivaizdžiai matomi įgyvendintuose šedevruose. Dauguma žmonių nesupranta kodėl rankų darbo papuošalai kainuoja brangiau nei jų masinės produkcijos alternatyvos tad šis  sąrašas pateiks neginčytinus argumentus kodėl verta rinktis rankų darbo juvelyrinius dirbinius vietoj pagamintų fabrikuose.

Jokių masinės gamybos mašinų

Pažodžiui rankų darbo juvelyrika reiškia papuošalus pagamintus paties meistro rankomis.  Kiekviena detalė lituojama, raižoma, inkrustuojama, poliruojama paties juvelyro rankomis, be jokios mašinos pagalbos.  Mašina gali pagaminti šimtą papuošalų per valandą, kai tuo tarpu juvelyras savo rankomis per dieną padaro 2-3 išbaigtus papuošalus. Jokių mašinų reiškia jokios elektros, vadinasi rankų darbo papuošalai draugiškesni aplinkai!

Laiko vertė

Kaip ir minėta anksčiau, kadangi procese nedalyvauja mašinos vienam papuošalui pagaminti reikia daug daugiau skirti laiko, neretai sudėtingus užsakymus įgyvendinti prireikia net ištisų savaičių ar net mėnesio!Kūrėjas dirba ties kiekvienos juvelyrinio dirbinio detalės ir smulkiausio papuošalo akcento, kas priduoda kiekvienam rankų darbo papuošalui sielos. Kiekvienas išlenkimas, išdeginimas, kiekviena papuošalo linija puikiai pažįstami juvelyrui, kurio energija perima dirbinys. Laikas bene svarbiausias žmogaus turimas resursas ir vien žinojimas, kiek prireikė laiko papuošalo idėją paversti realybe, kad visas darbas yra skirtas būtent tau suteikia daug daugiau prasmės tiek meistrui, tiek užsakovui.

Medžiagos

Beveik kiekvienu atveju rankų darbo papuošalų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, kurias asmeniškai ruošia ir tikrina pats juvelyras. Masinėje gamyboje sunku užtikrinti kiekvienos detalės kokybę, kur įvairios kokybės metalai sulydomi į lydinį iš kurio gaminami papuošalai. Rankų darbo papuošalai ir jų medžiagos užsakomi pas patikimus tiekėjus ir dažniausiai turi tą įrodančius sertifikatus.

Patikimumas ir kokybė

Juvelyrai meistrai daug dėmesio skiria patikimumui ir kokybei užtikrinti. To pasakoje vien medžiagos papuošalų gamybai kainuoja daug brangiau, nei kainuotų renkantis lengvesnį kelią ir   perkant iš pigių ir mažai žinomų tiekėjų. Mažesnės apimties gamybos rezultatai beveik visada aukštesnės kokybės dėl galimybės stebėti ir kontroliuoti gamybos procesą nuo pat pradžios iki galo. Rankų darbo papuošalų gamintojai meistrai be galo didžiuojasi kiekvienu savo darbu ir tikrai neleis prastos kokybės papuošalui palikti savo dirbtuvių. Kiekvienas doras juvelyras siekia, kad jo kūriniai kalbėtų už jį patį, o ir gerą vardą meistras gauna tik patenkintų klientų dėka.

Pagaminta su meile

Paskutiniu metu ypatingai stengiamasi puoselėti smulkųjį verslą ir vietinius gamintojus. Vietinių amatininkų palaikymas naudingas ne vien ekonomikai,  šalies kultūrai bet ir aplinkai lyginant su stambiomis gamyklomis ir didžiuliais prekiniais ženklais. Juvelyrai, gamindami juvelyrinius dirbinius savo rankomis jiems perteikia savo meilę ir energiją tai pat pridėdami vieną svarbų privalumą kuriuo išsiskiria rankų darbo papuošalai – net ir atrodytų to paties dizaino papuošalai niekada nebus vienodi ir identiška kopija savo pirmtakams. Jūs būsite vienintelis žmogus su išskirtiniu papuošalu o vien tai jau daug pasako apie rankų darbo papuošalus.

Rankų darbo papuošalai | Sidabro papuošalai | Sužadėtuvių žiedai | Vestuviniai žiedai |  Žiedų gamyba | Sidabriniai žiedai | Platinos žiedai | Auksiniai žiedai

Juvelyras Vilniuje
Raimundas Miliauskas

Daugiau nei 25 metus dirbu juvelyrikos srityje. Gaminu autorinius rankų darbo papuošalus pagal Jūsų norus. Esant juvelyrikos klausimams kviečiu nemokamai konsultuotis su manimi Jums patogiu metu. Mano dirbtuvių durys visuomet Jums atviros!

Raimundas Miliauskas
Atsiliepimai

Tiesiog pribloškė žiedų grožis ir išskirtinumas. Visiems rekomenduoju šį meistrą. Ačiū juvelyrui Raimundui Miliauskui!

Milda M.

Pas jus žiedus darėme maždaug vasario mėnesį ir balandį atšventėme savo vestuves. Norime padėkoti už nuostabius žiedus – tai būtent tai ko norėjome!

Gabija

Ačiū už pagalba ir nuostabų sužadietuvių žiedą! Pamačiusi kurį jinai tesiog negalėjo pasakyti – ne! 🙂 Norintiems išskirtinumo.

Arvydas Girskis

Užklausos forma    Ačiū!

    Jūsų pranešimas sėkmingai išsiųstas.