Kaip išsirinkti juvelyrą vestuviniams žiedams sukurti?

Artėjančios vestuvės dažnai yra nemenkas iššūkis tiek būsimiems jaunavedžiams, tiek ir jų artimiesiems ar bičiuliams. Visiems kurie prisideda prie organizavimo. Viena iš didžiausių užduočių – vestuvinių žiedų pasirinkimas ir jų gamybai tinkamo juvelyro paieška.

Vestuvinių žiedų gamyba pagal užsakymą pas juvelyrą

Dažnai juvelyro pasirinkimą lemia ir vestuvinių žiedų kainos. Papuošalų gamybos kainos daugiausiai priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir darbo sudėtingumo. Įvairių priedų, kaip briliantai, deimantai ar graviūra, o ne pačio juvelyro įkainiai dažniausiai sudaro papuošalo kainą. Kiekviena smulkmena vestuvinių žiedų kainą kilsteli, o kartu ir siaurina juvelyrų pasirinkimo galimybes. Ne visi juvelyrai gali pasisiūlyti įgyvendinti įmantrius Jūsų norus.

Kas yra geras juvelyras?

Geras juvelyras neretai ne tik gali pasigirti subtiliu grožio suvokimu, gebėjimu sukurti akį traukiančius žiedus Jūsų didžiajai šventei, bet taip ir geba prisiderinti prie konkrečių Jūsų poreikių ir norų, stebi mados pokyčius, sugeba pritaikyti pažangias technologijas. Dažnai geras juvelyras jau būna paruošęs vestuvinių žiedų skubantiems – tai puikus pasirinkimas toms poroms, iki kurių vestuvių liko nelabai daug laiko. Jei neturite didelio laiko rezervo pasitarkite su juvelyru ir jis Jums pasiūlys tinkamiausius papuošalus Jūsų vestuvėms.

Juvelyro dirbiniai

Jei juvelyro išsirinkimas Jums atrodo sunkia užduotimi – peržvelkite atliktus darbus. Atlikti darbai dažniausiai yra geriausias kokybės garantas bei lemiamas veiksnys atliekant savo pasirinkimą. Jei darbai Jums atrodo patrauklūs, traukia akį, vilioja – Jums juvelyras tikrai turėtų tikti. Esant labai ribotam biudžetui gali būti svarbios vestuvinių žiedų kainos, tačiau geras juvelyras gali rasti tinkamus žiedus ar kitus juvelyrinius dirbinius ir tiems, kurie taupo – tai dar vienas ženklas, jog susidūrėte su geru savo srities specialistu.

Juvelyro dizaino paslaugos

Tinkamai pasirinkti juvelyrą yra labai svarbu, nes vestuviniai žiedai yra kuriami ir skiriami visam gyvenimui. Taigi, jie turi būti ne tik išvaizdūs, patrauklūs, bet ir aukštos kokybės, be nereikalingų priemaišų, atitinkantys vestuviniams žiedams keliamus reikalavimus ir pagaminti kruopščiai. Dėl šių priežasčių dažniausias pasirinkimas yra auksas, su kuriuo labiausiai ir siejamas juvelyro darbas, tačiau patyrę juvelyrai kai kurioms poroms gali rekomenduoti ir kiek netradicinių sprendimų, jei mato, kad tai gerokai labiau jiems tinkantis variantas.

Juvelyro paslaugų kaina

Grįžtant prie vestuvinių žiedų kainos, galima nemenkai sutaupyti pateikus juvelyrui savo auksą. Dažnai namuose būna užsilikusių įvairių auksinių grandinėlių, senų žiedų ar kitų aukso gaminių, iš kurių juvelyras galėtų pagaminti naujus, Jūsų vestuvėms skirtus, žiedus. Tokiu atveju reikėtų tik susimokėti už darbą ir, jei reikės, papildomą aukso kiekį, tad bendra suma būtų kur kas mažesnė – paieškokite, gal ir Jūsų namuose yra nereikalingo aukso.

Net jei Jūsų vestuvės ir atrodo dar toli, siūlau paskubėti ir juvelyrą rasti kaip įmanoma anksčiau. Taip ne tik galite tikėtis palankesnių kainų, bet  ir išvengsite rizikos, būsite tikri, kad Jūsų vestuviniai žiedai bus pagaminti iki vestuvių likus pakankamai daug laiko.

Juvelyras Vilniuje
Raimundas Miliauskas

Daugiau nei 25 metus dirbu juvelyrikos srityje. Gaminu autorinius rankų darbo papuošalus pagal Jūsų norus. Esant juvelyrikos klausimams kviečiu nemokamai konsultuotis su manimi Jums patogiu metu. Mano dirbtuvių durys visuomet Jums atviros!

Raimundas Miliauskas
Atsiliepimai

Tiesiog pribloškė žiedų grožis ir išskirtinumas. Visiems rekomenduoju šį meistrą. Ačiū juvelyrui Raimundui Miliauskui!

Milda M.

Pas jus žiedus darėme maždaug vasario mėnesį ir balandį atšventėme savo vestuves. Norime padėkoti už nuostabius žiedus – tai būtent tai ko norėjome!

Gabija

Ačiū už pagalba ir nuostabų sužadietuvių žiedą! Pamačiusi kurį jinai tesiog negalėjo pasakyti – ne! 🙂 Norintiems išskirtinumo.

Arvydas Girskis

Užklausos forma    Ačiū!

    Jūsų pranešimas sėkmingai išsiųstas.