Sužadėtuvių žiedai

Šiai dienai vargu ar galima rasti tikresnį meilės simbolį nei sužadėtuvių žiedai. Sužadėtuvių žiedai nuo seno simbolizuoja meilės pradžią ir ateitį, kažką gražaus, reto ir brangaus abiem įsimylėjeliams,– kaip ir jų meilė, kuri, kaip pora tikisi, juos lydės visą gyvenimą.  Jis neturi būti brangus, nusėtas brangakmeniais, o tiesiog demonstruoti Jūsų rūpestį ir meilę vienas kitam. Šiame etape e galo svarbu renkantis žiedą nepamiršti kelių esminių dalykų. Ne kartą ir ne vienam yra tekę matyti  mikčiojančius, drebančiomis rankomis ir balsu sužadėtuvių žiedus renkančius vyrus. Vaizdas galėtų būti labai juokingas , jeigu nebūtų labai labai mielas.

Žiedo Dydis

Labai dažnai paklausus apie merginos piršto dydį, dažnas pradeda raudonuoti. Klasikinė situacija, iš kurios lengva išsisukti pasitelkiant keletą gudrybių. Geriausia, jeigu yra galimybė, trumpam nukniaukite bet kurį pasitaikiusį merginos žiedą ir dumkite pas artimiausią juvelyrą – ten gal ir nerasite norimo žiedo, bet meistras pasakys, kokio dydžio sužadėtuvių žiedo reikia merginai.

Žiedo Akutė

Žiedo akutė simbolizuoja amžiną gyvenimą, o ir sužadėtuvių žiedų dabar yra pačių įvairiausių, kaip ir spalvotų akmenukų, puošiančių juos, – rubinas, smaragdas granatas, populiarusis perlas ar kas tik norite, bet kiekvienam aišku, kad niekas taip nepabrėžia sužadėtuvių kaip laiko patikrintas deimantas. Taip, jis nors ir pats prabangiausias, bet ne todėl vertėtų rintis būtent šį brangakmenį. Visi prieš tai išvardinti brilijantai ne mažiau nusileidžia deimantams, nors ir turi vieną trūkumą – jie yra trapūs. Verta nepamiršti, kad sužadėtuvių žiedas bus tas aksesuaras, kuris puoš jaunosios ranką kievieną dieną todėl jis turi būti patvarus patvarus. Net ir mažytis deimantas, kurio tvirtumą neverta nė kalbėti, yra tinkamiausias akmuo šiam reikalui. Deimanto kaina remiasi į jo savybes spalvą, švarumą ir dydį tad net ir su deimantu galite rasti žiedą, kainuojantį iki šimto eurų. Reikia prisiminti : imitacija gali apgauti vyrą, tbet jaunosios niekada nepgaus.

Žiedo forma ir stilius

Vienas iš svarbiausių ir didžiausių galvos skausmų renkantis žiedą yra jaunosios stilius.
Ar jai patinka modernus papuošalai, ar jai sala širdis nuo klasikos? Ar ji mieliau renkasi laisvalaikio stilių, ar rafinuotą? Ar jos papuošalai paprastas standartas, o gal su gotikiniais ornamentais? Ir čia jau ne eksperto darbas, nes tik peržiūrėjęs moters kolekciją vyras gali pasakyti kokius papuošalus mėgsta jo moteris.

Žiedo Spalva

Negalima pamiršti žiedo spalvos. Daugelis vyrų rinkdami sužadėtuvių žiedą, būna neapsisprendę dėl labai svarbaus niuanso – metalo ir jo spalvos. Geriausia prieš pasileidžiant į žiedų paieškas, atkreipkite dėmesį, kokios spalvos ir metalo papuošalus nešioja jūsų mylimoji, ir derinkite sužadėtuvių žiedą prie jų. Nepamirškite, kad Jūsų dovanotas žiedas turės derėti su mylimosios kasdieniniais papuošalais. Šiais laikais populiariausiais tarp sužadėtuvių žiedų išlieka balto aukso ir sidabro žiedai. Nepasiduokite platinos rekomendacijoms taip, ji tvirtesnė, bet tuo pat metu ir labiau braižosi.

Žiedo kaina

Atmetus visus aukščiau išvardintus kriterijus negalima atmesti ir žiedo kainos.