Platinos žiedai – sprendimas alergiškiems žmonėms

Platina simbolizuoja ilgalaikius santykius, meilę ir ištvermę, tad nieko nuostabaus, kad vis dažniau pasirenkami tokie vestuviniai žiedai, kurie pagaminti iš šio metalo. Platinos žiedai nekeičia savo išvaizdos, todėl ir po daugybės metų atrodys taip pat, kaip ir tą dieną, kai žiedas pirmą kartą buvo užmautas ant piršto. Nors ilgaamžiškumas gana dažnai yra vienas svarbiausių kriterijų, kada norima pasirinkti tinkamus žiedus, tačiau tuo platinos žiedų privalumai neapsiriboja. Taigi, kokiomis dar savybėmis pasižymi platinos žiedai?

Platina – karališka medžiaga

Jei norite, kad jūsų žiedai būtų tikrai ypatingi, platina gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Liudvikas XVI 1780 metais yra pasakęs, kad platina yra vienintelis metalas, kuris tinkamas karaliui, ir iki šių dienų platina yra laikoma karališka medžiaga. Nieko nuostabaus – juk platina yra gana retas metalas, kuris visame pasaulyje nėra plačiai aptinkamas. Platina turi aukščiausią prabą iš visų tauriųjų metalų, todėl daugiau argumentų nereikia, kodėl ji yra laikoma karališkuoju metalu.

Platina tinka ir alergiškiems žmonėms

Ne visiems žmonėms yra tinkamas auksas ar sidabras, tačiau platina pasiteisina ir tada, jei asmuo turi alergiją tam tikriems metalams. Nereikės nerimauti, kad platinos žiedai gali sukelti bėrimus ar kitus sveikatos sutrikimus, todėl šiuos žiedus bus galima mūvėti kiekvieną dieną. Grynuoju pavidalu platina yra pati kiečiausia iš visų tauriųjų metalų, todėl ji yra atspari įvairiems pažeidimams ir subraižymams.

Platinos žiedų trūkumai

Vis dėlto, platinos žiedai yra gana brangūs, o modelių pasirinkimas nėra labai gausus. Ne visada paprasta platiną atskirti nuo balto aukso, todėl renkantis žiedus galima ir apsirikti. Be to, platina yra sunkiai apdirbamas metalas, todėl nedaug juvelyrų su ja dirba. Iš platinos yra išliejamas visas žiedas, todėl sunku pakeisti modelį, o platinos žiedų dydis negali būti keičiamas.
Taigi, prieš apsispręsdami, ar platinos žiedai gali geriausiai pasiteisinti, įvertinkite, kokie kriterijai jums yra patys svarbiausi, ir tai galės padėti priimti tam tikrą sprendimą. Jei nuspręsti bus sunku, tiesiog galėsite pasikonsultuoti su juvelyrais, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų.

Ranku darbo papuosalai | Sidabro papuošalai | Sužadėtuvių žiedai | Vestuviniai žiedai |  Žiedų gamyba | Sidabriniai žiedai | Platinos žiedai | Auksiniai žiedai

 

Juvelyras Vilniuje
Raimundas Miliauskas

Daugiau nei 25 metus dirbu juvelyrikos srityje. Gaminu autorinius rankų darbo papuošalus pagal Jūsų norus. Esant juvelyrikos klausimams kviečiu nemokamai konsultuotis su manimi Jums patogiu metu. Mano dirbtuvių durys visuomet Jums atviros!

Raimundas Miliauskas
Atsiliepimai

Tiesiog pribloškė žiedų grožis ir išskirtinumas. Visiems rekomenduoju šį meistrą. Ačiū juvelyrui Raimundui Miliauskui!

Milda M.

Pas jus žiedus darėme maždaug vasario mėnesį ir balandį atšventėme savo vestuves. Norime padėkoti už nuostabius žiedus – tai būtent tai ko norėjome!

Gabija

Ačiū už pagalba ir nuostabų sužadietuvių žiedą! Pamačiusi kurį jinai tesiog negalėjo pasakyti – ne! 🙂 Norintiems išskirtinumo.

Arvydas Girskis

Užklausos forma    Ačiū!

    Jūsų pranešimas sėkmingai išsiųstas.