Auksiniai žiedai turi išliekamąją vertę

Vestuviniai žiedai 40

Auksiniai žiedai neretai pasirenkami ne vien tik vestuvėms, bet ir sužadėtuvėms. Iš aukso pagamintus žiedus galime drąsiai vadinti klasika – juk iš šios medžiagos pagaminti žiedai yra pasirenkami jau nuo seno. Dažnai keliamas klausimas, ar toks pasirinkimas gali tikrai puikiai pasiteisinti, ar vis dėlto vertėtų rinktis iš kitų medžiagų pagamintus žiedus. Taigi, kokie didžiausi šio pasirinkimo privalumai bei trūkumai?

Auksas – kali, tačiau patvari medžiaga

Nors auksas yra gana minkštas metalas, ir jo forma gali būti nesunkiai keičiama, tačiau aukso lydinys yra kietas ir ilgaamžis. Jei nutiktų taip, kad tektų koreguoti auksinio žiedo dydį, tereikėtų jį nunešti juvelyrui, kuris dydį nesunkiai pakoreguos. Nesvarbu, ar žiedą teks didinti, ar mažinti, situacija bus nesunkiai pataisoma. Vis dėlto, auksas šiek tiek braižosi, todėl svarbu žiedą saugoti nuo galimų pažeidimų. Auksiniai žiedai nepareikalaus sudėtingos priežiūros – tereikės kartais juos nublizginti.

Didelis spalvų ir modelių pasirinkimas

Nors dažniausiai yra pasirenkamas geltonas auksas, tačiau galimų spalvų gama yra kur kas platesnė – aukso ir nikelio, cinko ar sidabro lydinys gali suteikti žiedui visai kitą spalvą. Iš aukso pagaminti žiedai gali būti ir raudonos, baltos ar rausvos spalvos. Turbūt nereikia net sakyti, kad auksinių žiedų modelių įvairovė yra labai plati, tad kiekvienu atveju galima pasirinkti labiausiai patinkančius žiedus.

Auksiniai žiedai turi išliekamąją vertę

Auksiniai papuošalai neretai yra perduodami iš kartos į kartą. Vestuvinių žiedų gamybai dažnai yra pasirenkami tėvų, senelių ar prosenelių auksiniai žiedai, kurie įgyja dar didesnę simbolinę vertę. Aukso kaina laikui bėgant tik kyla, todėl auksas visada yra puiki investicija. Auksinius žiedus galėsite perduoti ir savo vaikams ar anūkams, tai – graži tradicija, kurios laikosi įvairių kultūrų žmonės.

Patikimumas ir kokybė

Auksiniai žiedai yra vienas geriausių pasirinkimų, kada ieškoma vestuvinių ar sužadėtuvių žiedų, tačiau aukso papuošalai taip pat gali būti pasirenkami ne tik šiomis progomis. Teigiama, kad auksas turi gydomųjų savybių – jis gali išgydyti širdies, nervų ir kraujo ligas. Taigi, toks pasirinkimas visada yra labai palankus.

Ranku darbo papuosalai | Sidabro papuošalai | Sužadėtuvių žiedai | Vestuviniai žiedai |  Žiedų gamyba | Sidabriniai žiedai | Platinos žiedai | Auksiniai žiedai

 

Juvelyras Vilniuje
Raimundas Miliauskas

Daugiau nei 25 metus dirbu juvelyrikos srityje. Gaminu autorinius rankų darbo papuošalus pagal Jūsų norus. Esant juvelyrikos klausimams kviečiu nemokamai konsultuotis su manimi Jums patogiu metu. Mano dirbtuvių durys visuomet Jums atviros!

Raimundas Miliauskas
Atsiliepimai

Tiesiog pribloškė žiedų grožis ir išskirtinumas. Visiems rekomenduoju šį meistrą. Ačiū juvelyrui Raimundui Miliauskui!

Milda M.

Pas jus žiedus darėme maždaug vasario mėnesį ir balandį atšventėme savo vestuves. Norime padėkoti už nuostabius žiedus – tai būtent tai ko norėjome!

Gabija

Ačiū už pagalba ir nuostabų sužadietuvių žiedą! Pamačiusi kurį jinai tesiog negalėjo pasakyti – ne! 🙂 Norintiems išskirtinumo.

Arvydas Girskis

Užklausos forma    Ačiū!

    Jūsų pranešimas sėkmingai išsiųstas.