Apie mane

Juvelyras Vilniuje


„Niekas kitas taip neparyškina žmogaus asmenybės kaip papuošalai. Jie – mūsų svarbūs gyvenimo palydovai. Jie mus išskiria iš minios ir suteikia unikalumą.“
– Juvelyras Raimundas Miliauskas

Virš 25 metų patirties juvelyrikoje!

Per gyvenimą sukūręs daug ekskliuzyvinių gaminių juvelyras Raimundas Miliauskas pirmiausia stengiasi pažinti klientą ir tada jam padėti išsirinkti papuošalą, bendromis jėgomis aptariant kiekvieną idėją, kiek smulkmeną. Klientas pats gali stebėti, kaip gimsta asmeniškai jam kuriamas papuošalas, kaip įgyvendinamos jo idėjos ir norai – po kiekvieno susitikimo papuošalas tobulinamas, kol galiausiai tampa lyg savas, lyg artimas šeimos narys. Taip atidžiai dirbantis juvelyras jau įgyvendino ne vieno įžymaus žmogaus norus ir idėjas, laimėjo ne vieną tarptautinį konkursą, todėl nauji jo kūriniai laukiami su dideliu susidomėjimu.

Visi didžiulę patirtį turinčio Raimundo Miliausko kūriniai turi Lietuvos prabavimo rūmų dokumentus ir reikiamus sertifikatus, kurie užtikrina jų autentiškumą ir unikalumą.


Autoriniai juvelyriniai dirbiniai


Profesionalas juvelyras Raimundas Miliauskas, turintis jau daugiau kaip 30 metų patirties, sako, kad kiekvienas papuošalas turi savo gyvenimą, savo sielą, kurią reikia pajusti ir atskleisti, o paskui supažindinti su šeimininku ar savininke ir padėti jiems susidraugauti. Juvelyro rankomis pagaminti papuošalai kitokie, alsuoja savitumu, tarytum turėtų sielą.

PATIKIMUMAS IR KOKYBĖ

Ypatingas dėmesys skiriamas patikimumui ir kokybei užtikrinti. Klientas visuomet gali dalyvauti procese, stebėti kaip gimsta jo svajonių papuošalas.

Raimundas Miliauskas be galo didžiuojasi kiekvienu savo darbu ir tikrai neleis prastos kokybės papuošalui palikti savo dirbtuvių.

Autorinė juvelyrika


Kreipkitės jeigu ieškote:

  • Išskirtinio dizaino papuošalo atitinkančio šiuolaikines mados tendencijas.
  • Turite papuošalo įdėją ir norite ją profesionaliai įgyvendinti.
  • Norite nustebinti mylimą žmogų išskirtine dovana.
  • Ieškote patikimos kokybės ir ilgaamžiškumo.
  • Profesionalios konsultacijos juvelyrikos klausimais
  • Norite, kad Jūsų papuošalai turėtų garantiją ir būtų patvirtinti Lietuvos Prabavimo Rūmų

Juvelyras Vilniuje – Raimundas Miliauskas Jūsų paslaugoms!

Esate visuomet laukiami mano dirbtuvėse

Juvelyras Vilniuje
Raimundas Miliauskas

Daugiau nei 25 metus dirbu juvelyrikos srityje. Gaminu autorinius rankų darbo papuošalus pagal Jūsų norus. Esant juvelyrikos klausimams kviečiu nemokamai konsultuotis su manimi Jums patogiu metu. Mano dirbtuvių durys visuomet Jums atviros!

Raimundas Miliauskas
Atsiliepimai

Tiesiog pribloškė žiedų grožis ir išskirtinumas. Visiems rekomenduoju šį meistrą. Ačiū juvelyrui Raimundui Miliauskui!

Milda M.

Pas jus žiedus darėme maždaug vasario mėnesį ir balandį atšventėme savo vestuves. Norime padėkoti už nuostabius žiedus – tai būtent tai ko norėjome!

Gabija

Ačiū už pagalba ir nuostabų sužadietuvių žiedą! Pamačiusi kurį jinai tesiog negalėjo pasakyti – ne! 🙂 Norintiems išskirtinumo.

Arvydas Girskis

Užklausos forma    Ačiū!

    Jūsų pranešimas sėkmingai išsiųstas.