Apie mane

Subtilus grožis ir ekstravagancija. Pabrėžiantys statusą ir atkreipiantys dėmesį, suteikiantys reikiamą akcentą. Arba tiesiog puošiantys. Juvelyrika yra vienas subtiliausių menų, kuriame susipina gebėjimas valdyti metalą ir brangiuosius akmenis, mokėjimas pajusti būsimo papuošalo šeimininko ar savininkės norus, jausmus ir poreikius, nenuilstamas domėjimasis mados tendencijomis ir kryptimis.


 

Profesionalus juvelyras Raimundas Miliauskas, turintis jau daugiau kaip 17 metų patirties, sako, kad kiekvienas papuošalas turi savo gyvenimą, savo sielą, kurią reikia pajusti ir atskleisti, o paskui supažindinti su šeimininku ar savininke ir padėti jiems susidraugauti.

Niekas kitas taip neparyškina žmogaus asmenybės kaip papuošalai. Jie – mūsų svarbūs gyvenimo palydovai. Jie mus išskiria iš minios ir suteikia unikalumą.
- Juvelyras Raimundas Miliauskas


 

Klientas gali stebėti, kaip gimsta papuošalas.

Per gyvenimą sukūręs daug ekskliuzyvinių gaminių juvelyras Raimundas Miliauskas pirmiausia stengiasi pažinti klientą ir tada jam padėti išsirinkti papuošalą, bendromis jėgomis aptariant kiekvieną idėją, kiek smulkmeną. Klientas pats gali stebėti, kaip gimsta asmeniškai jam kuriamas papuošalas, kaip įgyvendinamos jo idėjos ir norai – po kiekvieno susitikimo papuošalas tobulinamas, kol galiausiai tampa lyg savas, lyg artimas šeimos narys.

Taip atidžiai dirbantis juvelyras jau įgyvendino ne vieno įžymaus žmogaus norus ir idėjas, laimėjo ne vieną tarptautinį konkursą, todėl nauji jo kūriniai laukiami su dideliu susidomėjimu.

 

Visi didžiulę patirtį turinčio Raimundo Miliausko kūriniai turi Lietuvos prabavimo rūmų dokumentus ir reikiamus sertifikatus, kurie užtikrina jų autentiškumą ir unikalumą.