Sidabriniai žiedai: privalumai ir išskirtinumas

Sidabras – tai subtilus metalas, kuris dažnai naudojamas papuošalų gamyboje. Tikima, kad sidabras gali padėti detoksikuoti kraują, balansuoti hormonų pusiausvyrą ir pagerinti bendrą savijautą. Psichologų teigimu, sidabriniai papuošalai gali padėti pagerinti komunikacinius sugebėjimus, sumažinti negatyvią energiją, subalansuoti emocijas. Sidabriniai žiedai yra gana dažnas pasirinkimas – dėl savo spalvos sidabras kartais yra pasirenkamas vietoj aukso, jis naudojamas ir sužadėtuvių, ir vestuvių žiedų gamyboje. Kaip ir kitos medžiagos, iš kurių gaminami žiedai, sidabras turi savų privalumų bei trūkumų, taigi, kokios yra svarbiausios šio metalo savybės?

Sidabras – nebrangi ilgaamžė medžiaga

Sidabriniai žiedai pasižymi ilgaamžiškumu, tad nieko nuostabaus, kad jaunieji kartais pasirenka ir sidabrinius žiedus. Sidabrinių gaminių kaina yra mažesnė nei auksinių, todėl toks pasirinkimas šiandien taip pat yra labai populiarus. Sidabras yra minkštas metalas, todėl žiedų dydis gali būti paprastai keičiamas – tereikia kreiptis į juvelyrą. Jei norima šiam metalui suteikti daugiau kietumo, tokiu atveju sidabras gali būti lydomas su kitais metalais.

Gausus sidabrinių žiedų pasirinkimas

Sidabrinių žiedų asortimentas – labai gausus, tad visada yra galimybė pasirinkti labiausiai patinkančius gaminius. Jie gali būti graviruojami – priešingai nei tada, jei yra pasirenkami kietesni metalai, sidabrui nėra būtinas lazerinis graviravimas, kuris yra brangesnis už įprastą. Rinkdamiesi žiedus visada galite rasti gausybę įvairių sidabrinių žiedų modelių, todėl galėsite atsižvelgti į siūlomų žiedų kainas bei savo stilių, kas galės padėti paprasčiau pasirinkti žiedus. Sidabrinių žiedų modelių pasirinkimas yra labai panašus, kaip ir aukso žiedų, taigi, tai gali būti puiki alternatyva.

Sidabrinių žiedų trūkumai

Sidabrinių papuošalų išliekamoji vertė yra mažesnė nei aukso dirbinių, tačiau tai ne visada yra svarbus kriterijus. Taip pat verta paminėti ir tai, kad sidabriniai gaminiai oksiduojasi, gali pradėti juoduoti. Sidabriniai žiedai turi būti saugomi nuo galimų subraižymų ir karts nuo karto valomi, kad išlaikytų savo spalvą.
Sidabriniai žiedai gali būti iš tiesų puikiu pasirinkimu, kada norima įsigyti vestuvinius, sužadėtuvių ar kitokius žiedus. Jų pasirinkimas – tikrai labai didelis, tad visada rasite, kurie patiktų labiausiai.