Kada geriau dovanoti papuošalą, o kada – dovanų čekį pas juvelyrą?

Dovanos – nemenkas galvos skausmas dovanotojui. Pradedant nuo to, kokį biudžetą reikėtų tam numatyti, baigiant pačios dovanos išrinkimu ir apipavidalinimu. Neblogas pasirinkimas – papuošalai, tačiau ir čia kyla nemažai sudėtingų klausimų. Kada geriau dovanoti papuošalą, kuris jų tinkamesnis, o gal geriau dovanų čekis pas juvelyrą – klausimų visa galybė, o atsakymu dar dešimteriopai tiek.

Dovanoti papuošalus

Dovanoti papuošalą galima esant labai konkrečiai progai ir gerai pažįstant žmogų. Ypač jei dovanojamas brangesnis, didesnės vertės papuošalas. Labai rekomenduojama konkretų papuošalą, nesvarbu, tai pakabutis, auskarai ar žiedai, dovanoti savo antrajai pusei ar kitam labai artimam asmeniui, pvz., motinos dienos proga ar panašių švenčių metu. Vasario 14-oji, žinoma kaip įsimylėjėlių diena, ko gero neapsieina be papuošalų ir gėlių. Tai puiki diena dovanoti ir žiedus, kurie kitomis progomis menkai įsivaizduojami.

Papuošalų dovanojimas turėtų būti labai atsakingas, būtina parinkti tam žmogui, kuriam žadate padaryti staigmeną, tinkantį papuošalą. Naudinga apie žmogų kuo daugiau sužinoti, atkreipti dėmesį į jo Zodiako ženklą (ypač jei jis tiki Zodiako ir planetų galiomis), pomėgius, vyraujančias spalvas ir stilių. Jei matote, kad žmogus niekada nenešioja auksinių papuošalų, nevertėtų galvoti, kad jis jų neturi ir jam toks būtų kaip tik, galbūt šiam žmogui auksiniai papuošalai nepatinka ir netinka. Gali būti ir atvirkščia situacija, jei žmogus visuomet nešioja auksą, labai sunku nuspėti, ar jis tiesiog negali ar nenori nešioti kitų metalų papuošalų, ar visgi visi galvoja, kad jam labai patinka auksiniai papuošalai ir nuolat juos dovanoja. Taigi, viską reikia gerai apgalvoti, įvertinti, o ko nežinote, pasistengti sužinoti – apklauskite jo šeimos narius, artimiausius draugus, jei pažįstate ir galite su jais susisiekti.

Informaciją išpešti nėra lengva, ypač jei nenorite leisti suprasti apie dovaną. Taigi, teks arba gerai pasukti galvą ir sugaišti nemažai laiko, arba ieškoti kitų išeičių. Viena jų – dovanų čekis pas juvelyrą. Tai iš tiesų geras pasirinkimas, jei niekaip nesugalvojate, koks papuošalas tiktų. Telieka nuspręsti, kokios vertės čekį dovanosite. Tai gali lemti Jūsų esama finansinė situaciją, šventė (sutikite, kad vestuvių proga dovanojamos gerokai brangesnės dovanos nei Velykų ar kitomis progomis), kiek artimas Jums dovanos gavėjas ir t. t. Dėl tinkamos vertės pasirinkimo vertėtų pasikonsultuoti ir su kitais šventės dalyviais, taip būsite tikri, kad neišsišoksite tiek su pernelyg brangia, tiek ir su labai mažos vertės dovana. Iš kitos pusės, svarbiausia yra tai, kad rūpinatės, galvojate ką padovanoti, o dovanos vertė tėra tik smulkmena.

Dovanų čekis?

Dovanų čekis juvelyriniams dirbiniams yra puikus pasirinkimas įvairių švenčių metų, ypač jei dovanojate keliems asmenims, pavyzdžiui, šv. Kalėdų proga. Žinoma, vaikams reikėtų kitokių dovanų, tačiau suaugusiems kartu bešvenčiantiems asmenims – tai tikrai turėtų būti vertinga ir įdomi dovana, suteikianti galimybę įsigyti seniai išsvajotus auskarus, pakabuką, grandinėlę ar vyriškas marškinių sąsagas, kaklaraiščio segtuką. Pradedama vis dažniau sakyti, kad geriausia yra dovanoti naudingą, trokštamą daiktą, kurio pats žmogus nenusipirktų, nes visuomet yra svarbesnių pirkinių. Turėkite ta omenyje rinkdami dovanas artimiausiai progai.

Kodėl verta rinktis juvelyrą?

Nepriklausomai nuo to, ką pasirinksite, ar konkretų papuošalą, ar dovanų čekį pas juvelyrą, tai bus tikrai gera dovana, turinti išliekamąją vertę, nes papuošalai taip nenuvertėja kaip dauguma kitų dovanų, pavyzdžiui, buitiniai prietaisai ar netgi grynieji pinigai. Kreipkitės į juvelyrą jau šiandien, išrinkite patrauklią ir vertingą dovaną savo artimam šeimos nariui ar bičiuliui, o jei nerandate tinkamo papuošalo – įsigykit dovanų čekį ir tikrai neprašausite pro šalį.