Nepaprastas derinys – vestuviniai žiedai iš balto ir geltono aukso

Klasikiniai geltono aukso vestuviniai žiedai – neišstumiami iš populiarumo viršūnės, nors vis pasitaiko įvairių madų ir bandymų šią statistiką pakeisti. Jau seniai nėra populiarūs patys paprasčiausi vestuviniai geltono aukso žiedai be jokių padailinimų, o vienas gražiausių ir labiausiai vertinamų – geltono aukso vestuvinio žiedo papildymas balto aukso elementais.


Vestuviniai žiedai iš balto ir geltono aukso suteikia labai daug įvairiausių galimybių. Visos jos gali būti įgyvendintos patyrusio juvelyro rankomis. Vieni renkasi nesudėtingus žiedus, kuomet balto aukso juostelė eina išilgai visą žiedą, kiti bando įvairius raštus, atrodančius itin puošniai ar turinčius kokią nors reikšmę jauniesiems.

Balto ir geltono aukso žiedai populiaru

Nepaprastas šių dviejų spalvų derinys yra labai populiarus, nemažai žmonių renkasi daugiau balto aukso žiedus, nei geltono aukso, tačiau tuo pat metu per daug nenutolsta nuo įprastų žiedų, tai yra, geltono aukso dirbinių. Visgi, verta atminti, kad geltonas auksas yra tvirtesnis, atsparesnis išoriniams poveikiams nei baltas. Jeigu norite tikrai puikių žiedų, kurie ilgą laiką būtų puošnūs ir gražūs lyg nauji – rinkitės tokius, kuriuose geltona spalva yra vyraujanti, o balta tik papildanti, sukurianti raštus, išskirtinumą. Baltajam auksui apsaugoti naudojamas nikelis ar paladis padeda išsaugoti blizgumą, tačiau jam nusitrynus gaunama originali, kiek pilkšva spalva, tad prarandama prekinė išvaizda.

Vestuvinių žiedų balto-geltono aukso gamyba

Geltonas ir baltas auksas dar gali būti papildomas ir kitokiu auksu ar kitais metalais, puikiai tinka papuošimai iš brangių akmenų, pavyzdžiui, deimantai. Tačiau kur kas geriau mažiau ir smulkesnių deimantų nei nepatogus, trukdantis, tačiau didelis, lyg tenorint parodyti savo galimybes įsigyti brangų žiedą. Taip pat ir su kitais jungimais – nevertų persistengti ir į vieną žiedą sudėti visų įmanomų medžiagų. Kur kas geriau atrodys solidus geltono ir balto aukso žiedas nei 5-6 spalvų ir metalų lydinys padabintas deimantu ar kitu akmenimi. Žinoma, kaip ir visur galimos išimtys.

Balto ir geltono aukso žiedai: neribotos galimybės

Puikiai parinkus raštą baltas ir geltonas auksas kartu žiūrėsis tikrai nepaprastai. Tą Jums patvirtins ir juvelyras. Siūloma laviruoti tarp modernumo ir paprastumo, solidumo ir žaismingumo. Kitaip tariant, būtų puiku rasti aukso viduriuką, idealų sprendimą Jums. Žinoma, kad tai tikrai nėra labai lengva ir atima nemažai laiko, todėl iš karto rekomenduojame tai numatyti. Apgalvoti ir skirti laiko. Šiek tiek sutaupyti padės iš anksto nutartas apytikslis stilius, dominuojantys raštai ar spalva, tinkamo juvelyro pasirinkimas. Juvelyras žino, kas šiuo metu yra patraukliausia. Gali pamatyti, kas labiau tinka būsimiems jaunavedžiams, ir patarti, todėl nevertėtų viso rinkimosi proceso perkelti į interneto erdves, tačiau pradėti nuo sukurtų žiedų peržvelgimo yra neblogai – taip susidarysite įspūdį apie galimybes.

Vestuviniai žiedai dizainas 5
Vestuviniai žiedai dizainas 5

Jei ilgai negalite išsirinkti norimo rašto, nesugalvojate kaip galėtumėte kombinuoti baltą ir geltoną auksą savo vestuviniuose žieduose – pasirinkite nelabai sudėtingą, paprastą, kiek standartinius žiedus primenantį variantą. Paprastumas yra puikiai tinkanti savybė vestuviniams žiedams, todėl tikrai neapsiriksite atlikę tokį pasirinkimą. Tačiau nepalūžkite per anksti – 10 minučių išsirinkti vestuviniams žiedams tikrai nėra pakankamas laiko tarpas, tad būkite kantrūs. Ieškokite, galvokite, bandykite ir įsivaizduokite.

Balto ir geltono aukso žiedai

Tiek puikus ir nepaprastas balto bei geltono aukso derinys. Tiek tradiciniai auksiniai vestuvių žiedai, tiek ir modernūs bei neįprasti sprendimai yra geras pasirinkimas Jūsų vestuvėms, jei tai džiugina abu partnerius. Kiekvieno žmogaus šventė ir gyvenimas yra individualūs. Todėl sprendimai turėtų būti tokie, kurie geriausiai tinka būtent Jums, ne kažkam kitam. Atminkite – tai labai svarbu.

Juvelyras Vilniuje
Raimundas Miliauskas

Daugiau nei 25 metus dirbu juvelyrikos srityje. Gaminu autorinius rankų darbo papuošalus pagal Jūsų norus. Esant juvelyrikos klausimams kviečiu nemokamai konsultuotis su manimi Jums patogiu metu. Mano dirbtuvių durys visuomet Jums atviros!

Raimundas Miliauskas
Atsiliepimai

Tiesiog pribloškė žiedų grožis ir išskirtinumas. Visiems rekomenduoju šį meistrą. Ačiū juvelyrui Raimundui Miliauskui!

Milda M.

Pas jus žiedus darėme maždaug vasario mėnesį ir balandį atšventėme savo vestuves. Norime padėkoti už nuostabius žiedus – tai būtent tai ko norėjome!

Gabija

Ačiū už pagalba ir nuostabų sužadietuvių žiedą! Pamačiusi kurį jinai tesiog negalėjo pasakyti – ne! 🙂 Norintiems išskirtinumo.

Arvydas Girskis

Užklausos forma    Ačiū!

    Jūsų pranešimas sėkmingai išsiųstas.