Ką pasirinkti: unikalius vestuvinius žiedus ar klasikinius, standartinius?

Vestuvinių žiedų pasirinkimas yra ilgas, tačiau kartu ir įdomus darbas amžina meile tuoj prisieksiančiai porai. Visgi, klausimas ką pasirinkti kamuoja ir ilgainiui gali pabosti. Pasirinkimo galimybės labai plačios, žiedų modelių, medžiagų, iš kurių jie gali būti gaminami, yra visa galybė, todėl pirmiausiai reikėtų nuspręsti, norite klasikinio, standartinio ar unikalaus sprendimo.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikinis arba standartinis sprendimas, tai yra, geltonas auksas ir nelabai įmantrūs raštai, yra vis dar pats populiariausias pasirinkimas vestuvėms. Toks sprendimas puikiai tinka kone kiekvienai porai, kuri ruošiasi santuokai. Teigiama, kad klasikiniai žiedai iš geltono aukso bus madingi dar daugybę metų, o jų neišstums jokios vestuvių mados bangos, kurios tai pasirodo, tai vėl išnyksta. Taigi, pasirinkę klasikinį vestuvinių žiedų modelį tikrai nepralošite, tačiau kai kurioms poroms tai visiškai netinka.

Vestuviniai žiedai 40

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Klasikinius modelius mėgstama derinti su kiek moderniais sprendimais, įvairiais brangakmeniais, graviravimu. Tai nekeičia žiedo stiliaus iš esmės, tačiau suteikia jam daugiau išskirtinumo, puošnumo. Pavyzdžiui, inkrustuojamas deimantas ar kitas brangus akmuo, geltonas auksas papildomas baltu ir panašiai – dekoravimo būdų tikrai netrūksta, nes šiuolaikinės technologijos ir juvelyrų patirtis gali daug.

Išskirtiniai vestuviniai žiedai

Ieškantiems didesnio išskirtinumo siūlomi įvairūs unikalūs sprendimai, derinami tarp jaunųjų ir juvelyro. Tokiais atvejais išmėginami įvairiausi raštai, spalvos, metalų deriniai, ieškoma akį traukiančių brangakmenių, spindinčių deimantų, kuriais puošiamas žiedas, išmėginami mažai kam žinomi ar tiesiog mažiau populiarūs, tačiau tvirti ir ilgaamžiai metalai, pavyzdžiui, titanas, platina, volframas.

Tiek kitokio metalo, tiek išskirtinio dizaino žiedai yra patrauklus pasirinkimas išskirtinumo, unikalumo ieškančioms poroms, nesivaikančioms senųjų vestuvių tradicijų, tačiau reikėtų įvertinti, ar tokie žiedai tiks kasdieniam mūvėjimui, ar jie nespaus, netrukdys atlikti kasdienių darbų, tokių kaip rašymas, naudojimasis kompiuteriu ar kituose darbuose. Žinoma, tai mažai aktualu jei vestuvinių žiedų nesiruošiate mūvėti kiekvieną dieną.

Išskirtiniai vestuviniai žiedai

Dar vienas unikalus sprendimas – žiedus pakeisti kitais papuošalais. Kai kurios poros renkasi vestuvines grandinėles, dar kitos – auskarus. Tai Jūsų šventė ir Jūsų fantazijos vaisiai, tačiau visuomet siūloma gerai pagalvoti dėl savo sprendimo, nes vestuvės yra ilgalaikio, amžino įsipareigojimo, įsimintina šventė, kuri turėtų vykti be jokių klaidų ar netikusių sprendimų, kurių vėliau gailėtumėtės.

Renkantis neįprastus sprendimus vertėtų gerai pasidomėti ir simbolika, jei ant žiedų žadate naudoti kokių nors simbolių turinčius raštus, naudinga žinoti metalų teigiamas ir neigiamas savybes, daugiau pabendrauti su juvelyru, kuris galėtų rekomenduoti kokį nors įdomesnį, tačiau arčiau klasikinio esantį sprendimą, kuris Jus džiugintų ir tenkintų Jūsų poreikius, išsikeltus tikslus.

Tiek klasikiniai, tiek unikalūs sprendimai nėra blogas pasirinkimas jei pasirinktam variantui pritaria abu jaunieji. Svarbu, kad išsirinkti žiedai džiugintų Jus, suteiktų tik malonius prisiminimus ir visai nesvarbu, tai bus klasikiniai geltono aukso žiedai be jokių įmantrių tobulinimų ar niekur neregėti, visiškai neįprasti žiedai, kurių dizainą su juvelyrų derinote ištisus mėnesius – svarbiausia yra Jūsų laimė ir gyvenimo kartu džiaugsmas, kuris nuo pačios šventės ar žiedų nepriklauso.